BİLGİ TEKNOLOJİ DÜNYASI

Twitter Onaylı Kulanıcı!

Twitter’da onaylı (tick) bir kullanıcıysanız, yani isminizin yanında “tick” işareti varsa bu Haber size göre. Çünkü Tinder’ın yeterli olmadığı bir dünyada artık yeni bir uygulamaya sahipsiniz: Blue!

Onaylı Twitter kullanıcıları arasında çöpçatanlık devri!
Blue adındaki bu uygulama yalnızca Twitter onaylı olan kişiler tarafından kullanılabilecek ve üye olduktan sonra diğer üyelerin fotoğraflarını inceleyerek kendileriyle iletişim kurmanıza yarayacak.
Loveflutter tarafından hazırlanan uygulama 1,000 kişi üye olduktan sonra hizmet vermeye başlayacak ve davetiyeler şimdiden gönderilmeye başlanmış durumda.

Dünya çapında 300 milyon Twitter kullanicisi olduğu biliniyor. Bunlardan yüzde yalnızca 150,000 tanesi Twittera trafından onaylanmış bir hesaba sahip ve bu oranın yüzde 25’ini gazeteciler oluşturuyor.
Fakat Twitter geçtiğimiz dönemde onaylı kullanıcı olabilmek adına başvuruların başladığını açıklamıştı. Yani uygulamanın kullanıcı veritabanının hızla gelişebilme potansiyeli de var.
Geriye kalan onaylı kişiler ise bildiğiniz üzere gerçekten de ünlü olan kişiler. Bu kişiler için de Tinder Select gibi uygulamaların yanında sokakta herhangi bir yerde herhangi bir kişiyle konuşabilmeleri sayesinde, uygulamalara ihtiyaç duymayacaklarını düşünebiliriz.

siberhaberler.com

TAKİP

GERÇEK ZAMANLI SİBER SAVAŞ